«Փատաբանական զույգ» անվանակարգում պատվոգրերի են արժանացել Սիլվա Ասատրյանը և Աշոտ Խլոյանը
Ամանորին ընդառաջ ՀՀ փաստաբանների պալատը խրախուսական պատվոգրեր է շնորհել մասնագիտական համայնքի ներկայացուցիչներին:
2016 թվականի դեկտեմբերի 23-ին ՀՀ փաստաբանների պալատը կազմակերպել էր տոնական միջոցառում: Միջոցառման պաշտոնական մասում պալատի նախագահ Արա Զոհրաբյանը  փաստաբաններին շնորհել է  խրախուսական պատվոգրեր:
Ուրախ ենք տեղեկացնել, որ «Փաստաբանական զույգ» անվանակարգում պատվոգրի են արժանացել «Կոնցեռն Դիալոգ» ընկերության փաստաբան Սիլվա Ասատրյանը և Աշոտ Խլոյանը: Սրտանց շնորհավորում ենք մեր գործընկերներին այդ պատվաբեր անվանակարգում  գնահատանքի արժանանալու համար և մաղթում հետագա արգասաբեր աշխատանք:
Միջոցառման ընթացքում պատվոգրեր շնորհվեցին «Փաստաբանական երկարամյա գործունեություն», «2016 թվականի ապրիլին Արցախի քառօրյա պատերազմով պայմանավորված պաշտպանական գործողություններին կամավորության սկզբունքով մասնակցություն», «Գիտության ասպարեզում ունեցած նշանակալի ավանդ», «Մարզերում ակտիվ մասնագիտական գործունեություն», «Փաստաբանական զույգ» անվանակարգերում ընդհանուր առմամբ 56 փաստաբանի և 18 փաստաբան ամուսնական զույգի:

Silva Asatryan and Ashot Khloyan were awarded in the category "Married couples engaged in advocacy"
In connection with the upcoming new year the Chamber of Advocates has awarded some advocates in a number of categories
On the 23-rd of December the Chamber of Advocates of the Republic of Armenia organized in connection with the upcoming New Year a festive event took place. During the official part of the event the chairman of the Chamber of Advocates of RA Ara Zohrabyan handed out certificates of honor to advocates. We are pleased to inform, that in the category “Married couples engaged in advocacy” Silva Asatryan and Ashot Khloyan were namely awarded.
We heartily congratulate our colleagues for the honorable award and wish them later productive work.
During the event awards were honored “For lasting activity in the field of advocacy”, “For voluntary participation in the defense activity during the four-day Artsakh war of April 2016”,” For a significant contribution in the research field”, “For vigorous professional activity in the regions”, in the category "Married couples engaged in advocacy", on the whole to 56 advocates and 18 couples.