Կոնցեռն Դիալոգի գործընկեր Լիլիթ Կարապետյանը՝ CaseKey 2025-ի ժյուրիի կազմում
Կոնցեռն Դիալոգի գործընկեր Լիլիթ Կարապետյանը հրավիրված էր որպես ժյուրիի անդամ CaseKey 2025 First Micro Case Competition-ի կիսաեզրափակչին։
Մրցույթը կայացավ Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանում՝ սեպտեմբերի 6-ին։ Այս տարի ուսանողական թիմերը հանդես եկան «CASEKEY 2026+: Rethinking Governance for a Student-Led Future» թեմայով՝ առաջարկելով իրենց նորարար գաղափարներն ու տեսլականները։
Կիսաեզրափակչի շրջանակում կազմակերպվել էր հինգ զուգահեռ նստաշրջան, որոնցից յուրաքանչյուրում մրցում էին հինգական թիմեր։ Յուրաքանչյուր թիմ ներկայացրեց իր լուծումները 15 րոպեում, որից հետո ժյուրիի հետ տեղի ունեցավ հարցուպատասխանի հատված։ Լիլիթ Կարապետյանը, որպես ժյուրիի անդամ, իր փորձով և մասնագիտական գիտելիքներով աջակցեց թիմերի աշխատանքի գնահատմանը՝ ընտրելով եզրափակչի մասնակիցներին։
Մենք շնորհավորում ենք բոլոր թիմերին արժանապատիվ ելույթների համար և մաղթում մեծ հաջողություններ եզրափակչում։

Concern Dialog Partner Lilit Karapetyan on the Jury of CaseKey 2025
Concern Dialog Partner Lilit Karapetyan was invited to serve as a jury member at the CaseKey 2025 First Micro Case Competition Semi-finals.
The event took place on September 6 at the Armenian State University of Economics. This year’s case, “CASEKEY 2026+: Rethinking Governance for a Student-Led Future,” challenged student teams to present innovative perspectives on governance and leadership.
The Semi-finals featured five parallel sessions, each bringing together five competing teams. Every team was given 15 minutes to present their solutions, followed by a 15-minute Q&A session with the jury. As a jury member, Lilit Karapetyan contributed her expertise to the evaluation process, helping identify the teams that will advance to the Finals.
We congratulate all the teams for their insightful presentations and wish the finalists the best of luck in the next stage of the competition.