Արամ Օրբելյանն ընդգրկվել է Չինաստանի միջազգային տնտեսական և առևտրային արբիտրաժային հանձնաժողովի (CIETAC) արբիտրների կազմում
Կոնցեռն Դիալոգի կառավարիչ գործընկեր Արամ Օրբելյանը ներառվել է Չինաստանի միջազգային տնտեսական և առևտրային արբիտրաժային հանձնաժողովի (CIETAC) Արբիտրների հանձնախմբում (Panel of Arbitrators)։
CIETAC-ը միջազգային առևտրային վեճերի լուծման աշխարհի խոշորագույն և հեղինակավոր արբիտրաժային կենտրոններից է, որն ապահովում է անկախ ու արդյունավետ արբիտրաժային վարույթներ համաշխարհային մասշտաբով։

Aram Orbelyan Included in the Panel of Arbitrators of the China International Economic and Trade Arbitration Commission (CIETAC)
26/06/2026
Aram Orbelyan, Managing Partner of Concern Dialog Law Firm and Advocate, has been included in the Panel of Arbitrators of the China International Economic and Trade Arbitration Commission (CIETAC).
As one of the world's leading and longest-standing international arbitration institutions, CIETAC plays a key role in providing independent and efficient dispute resolution on a global scale.